Welcome to Avis

Відкрийте Україну: авто на прокат

Країна тисяч скарбів

Ми створили цей розділ тому, що впевнені – подорож Україною – це знайомство, що здатне справити враження. Клієнти Avis, які беруть авто напрокат для туризму, часто говорять нам про те, як сильно вражені та здивовані красою українських міст. Пропонуємо вам відкрити для себе Україну через її людей, кухню, культурні заходи, історичні місця та гумор.

Різноманіття історичних і природних скарбів, а також календар цікавих подій дозволяє кожному знайти маршрут до душі.

Підписуйтесь на сторінку Avis у Facebook, щоб бути в курсі новин та подій в Україні.
МИ на Facebook

Враження для кожного

  • Ви можете побачити храми різних релігій та конфесій, багато з яких є не тільки світовими релігійними святинями, але й пам'ятками історії та архітектури як наприклад Софійський собор в Києві або комплекс Почаєвської лаври в Тернопільській області.
  • Відвідавши середньовічні замки Західної України – Хотинську фортецю, Стару фортецю в Кам'янець-Подільському, замок Любарта в Луцьку та забагато інших – Ви повернетесь в часи королів та лицарів.
  • Поціновувачам садово-паркового мистецтва ми радимо відвідати дендрологічний парк «Александрія» в Білій Церкві, національний дендропарк «Софіївка» в Умані, дендропарк біосферного заповідника «Асканія-Нова».
  • Серед найбільш відомих природничих "родзинок" країни – унікальні своєю красою озера Світязь (Волинська область) та Синевір (Закарпатська область), Долина нарцисів (Закарпатська область) та Дунайський біосферний заповідник (Одеська область).