Welcome to Avis

Заощаджуйте до 15% від Avis та насолоджуйтесь знижками в Universal Orlando Resort ™

Проведіть відпустку на найвищому рівні в Universal Orlando Resort ™. З трьома дивовижними тематичними парками - Universal Studios Florida ™, Universal’s Islands of Adventure ™ та Universal’s Volcano Bay ™ - аквапарк, вражаючі готелі на території готелю тощо; це дні та вечори нескінченної веселощів для кожного члена сім'ї.

Компанія Avis як офіційний партнер Universal Orlando Resort ™ з прокату автомобілів, об'єдналася, щоб зробити вашу наступну подорож ще більш привабливою. Гості готельного комплексу зможуть отримати купон бронювання із заощадженнями та перевагами у розмірі до 150 доларів.
 
Знижки надаються в окремих ресторанах та місцях Universal CityWalk ™, на готельні номери в Universal Orlando Resort ™ та багато іншого!
 
Після бронювання авто, ми відправимо вам ваучер на знижки в Universal Orlando Resort ™ у форматі PDF. Щоб отримати вашу купон бронювання, роздрукуйте та пред’явіть цей ваучер разом з підтвердженням на бронювання автомобіля в Avis в будь-якому місці обслуговування гостей в тематичних парках Universal Orlando Resort ™.
 
Спробуйте найновіші моделі за меншу вартість по всій Північній Америці.
 
Дана пропозиція стосується замовлень, здійснених до 31 липня 2018 року.

Елементи Universal та всі пов'язані із цим ознаки TM & © 2016 Universal Studios. Всі права захищені.

Save up to 15% from Avis and enjoy discounts from Universal Orlando™ Resort